poniedziałek, 9 maja 2016

9

Witajcie po tygodniowej przerwie od bloga. Miałam tygodniową majówkę, chociaż podczas matur miałam wrócić do szkoły, gdyż odbywały się normalne zajęcia, ale ja jednak Normalnie stwierdziłam, że zostanę dłużej na wsi odpocząć od tego wszystkiego. Dlatego dzisiaj chciałabym zostawić Was
z moją nominacją do LBA.


O ile pamiętam, pierwszą nominację dostałam kilka lat temu i pamiętam, że cieszyłam się niezmiernie z tego faktu.Uwielbiam odpowiadać na pytania, na które znam odpowiedź. I właśnie dzisiaj poznacie moje odpowiedzi na poszczególne pytania!A tak dla tych co nie wiedzą co to jest nominacja do LBA to już tłumaczę..

LBA czyli Liebster Blog Award to możliwość poznania mało znanych blogerów. 
Nominacja przyznawana jest w ramach uznania za dobrze wykonaną pracę. Odpowiadacie na 11 
pytań zadanych przez blog od którego otrzymano nagrodę, następnie Ja nominuje kolejne osoby i zadaje im pytania. Nie mogę nominować bloga, który już mnie nominował :)

Nominację otrzymałam od tego bloga, na którego serdecznie zapraszam! :) ->PaniSarencja


1.Dlaczego postanowiłaś pisać bloga?

Okej, pisanie bloga to jest taka odskocznia od życia codziennego, gdzie mogę z Wami podzielić się przemyśleniami, zdjęciami i innymi rzeczami. Nie piszę dlatego, że mieszkam sama nudzę się i nie mam nic do roboty, więc wymyśliłam sobie stworzenie bloga. Tą całą blogosferą żyję już naprawdę długo bo o ile pamiętam zaczęłam pisać już od 4 klasy podstawówki i moje pierwsze blogi wyglądały następująco :" Hej dzisiaj grałam w taką i taką grę, jadłam płatki, pokłóciłam się z koleżanką" a błędy moje były "niesamowite", że gdybym kiedyś odzyskała tego bloga to bym się śmiała śmiała i śmiała i śmiała i tak do końca życia bym się śmiała, a teraz pisanie bloga to sama przyjemność, chociaż przepuszczam, że za kilka lat znowu będę się śmiała i śmiała i dalej sie śmiała. Także pozdrawiam Meg z przyszłości!

2.
Czy cierpisz czasami na "niemoc twórczą" i jak ją zwalczasz?

Wydaje mi się, że każdy cierpi na "niemoc twórczą", a moim jedynym rozwiązaniem jest przeglądanie Waszych blogów i dostaję kopa inspiracji do kolejnych postów.

3. 
Kto jest Twoim autorytetem i za co go cenisz?

Jedyną osobą, która przychodzi mi od razu na myśl to jest moja mama, przeżyła tak wiele i pokazała, że choć była młoda to była silną babką i nigdy nie poddawała się i nie poddaje się, nie liczą się dla niej pieniądze, pracuje i pomaga ludziom  z sercem. Zawsze mnie wysłucha i jeżeli gadam głupoty to krzyczy na mnie, żebym się uspokoiła i daje mi kopa takiego, że naprawdę zaczynam racjonalnie myśleć. Przeżyła wiele, a dalej jest silna to cenię w niej. Wkurza jak to każda mama, ale kocham ją najbardziej na świecie. I chciałabym być tak samo świetną mamą jak ona. Jeżeli mamo to kiedyś przeczytasz to wiedz, że niedługo wyjadę za granicę i musisz mnie
 zrozumieć , a nie mówić, że jestem za młoda na samotne wycieczki.. XD


4.
Co chciałabyś w sobie zmienić?

Ja? Nic jestem idealna sama w sobie, a jeżeli komuś się to nie podoba to już nie moja sprawa.. Nie no tak serio nie chcę być  zazdrośnicą bo mnie to powoli wykańcza  i chciałabym wreszcie podnieść się i pokazać kto tu naprawdę rządzi...Zbyt nierealne marzenia

5. Czy masz już plany na przyszłość? O nie właśnie w tej chwili uświadomiłam sobie, ze muszę wykonać pracę na konkurs właśnie odnośnie mojej przyszłości...A tak serio dalej nie wiem, niedługo 18 lat, za 2 lata matura, a ja nadal stoję pod znakiem zapytania..


6. Jacy ludzie Cię denerwują?
Denerwują mnie ludzie którzy wywyższają się ( dobrze napisałam?XD), nie szanują innych, oceniają po wyglądzie "Kto ma ciuszki od Coco Chanel to już lepiej jest traktowany", nie lubię osób, które zmuszają do picia "Nie pijesz nie wiesz jak się bawić, jesteś nudna...". Naprawdę byłaby długa lista za co nie lubię ludzi i jaki zachowaniami mnie denerwują..

7. Jakie masz plany na wakacje?

O... jeżeli wypali to  pracuje cały lipiec, na zakończenie roku możliwe ze zorganizuje ognisko ewentualnie w sierpniu i właśnie sierpień to odpoczynek i 18 i wreszcie mogę jechać nad jezioro mam nadzieję, że z chłopakiem

8.
Jakie cechy charakteru najbardziej cenisz u ludzi?

Cenię u ludzi szczerość i że szanują innych zdanie.
9.Czy jesteś osobą tolerancyjną?
Trudno mi odpowiedź na to pytanie, ale jeżeli nikogo nie zabiłam bo jest inny to jestem tolerancyjna..


10. Gdybyś wiedziała, że dzisiaj jest koniec świata jakbyś go spędziła?

Jak będzie koniec świata to ukryje się w piwnicy i przeżyję :D

11. Czy masz jakąś pasję lub hobby?

Wkurzanie ludzi i fotografia i bycie szalonym to moja pasja 


A ja nominuje kolejne blogi a są to :

A pytania są następujące:

1. Od kiedy prowadzisz bloga?
2. Co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu?
3. Kiedy czujesz się szczęśliwa?
4.Czy miewałaś takie dni, że chciałaś usunąć bloga?
5.O czym najbardziej lubisz pisać?
6. Co sądzisz na temat hejtu?
7.Kto Ciebie najbardziej wspiera?
8. Czy Twoja rodzina, znajomi wiedzą, że jesteś blogerką? I jak reagują na to, że piszesz?
9.Co Podoba Ci się w Tobie najbardziej?
10. Za co uwielbiasz ludzi?
11. Czy jesteś szczęśliwa akurat w tym momencie? I dlaczego? :)

A ja się z Wami, żegnam i do zobaczenia już w kolejnym poście! :)

2 komentarze:

 1. Jakie ładne zdjęcia! :)
  Karolina
  Mój blog: http://karolinaprzybyl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia. Widać, że świetnie na nich się bawiłaś :D
  Dziękuję za nominacje :) Ojej tylko nwm kiedy odpowiem. Postaram się w najbliższym czasie :*
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń